Cama-Soft English Version
Cama-Soft Mapa Strony
Cama-Soft Kontakt
Cama-Soft Cash Management Software
Cama-Soft Kariera
Programista / developer Java i J2EE
(ref: D.JAV#17/09.6)

Wymagamy:
  • - umiejętności programowania obiektowego oraz znajomości wzorców projektowych,
  • - zdolności poznawczych, twórczych, zaangażowania,
  • - bardzo dobrej znajomości Java oraz Eclipse IDE,
  • - znajomości technologii J2EE 5.0, EJB 3.0, Junit,
  • - znajomości relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL) oraz mapowania relacyjno -obiektowego.
Zakres obowiązków:
  • - czynny udział w tworzeniu projektów,
  • - terminowe wykonywanie zadań,
  • - diagnozowanie sytuacji błędnych w oprogramowaniu i rozwiązywanie problemów,
  • - utrzymywanie wysokiej jakości kodu
Oferujemy:
  • - możliwość zdobycia doświadczenia przy dużych, innowacyjnych projektach,
  • - możliwość rozwoju osobistego,
  • - interesującą pracę pełną wyzwań,
  • - pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • - pracę z najnowszymi technologiami,
  • - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie listu motywacyjnego i CV na adres:
rekrutacja@cama-soft.com

Uwaga! Wszystkie dokumenty muszą być w formacie PDF.
Proszę załączyć następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. Ust. Nr 133 poz.883)"

Cama-Soft
Dofinansowanie z UE Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013