Cama-Soft English Version
Cama-Soft Mapa Strony
Cama-Soft Kontakt
Cama-Soft Cash Management Software
Cama-Soft klienci


Klient Alior Bank S.A.

Alior Bank SA rozpoczał oficjalną działalność w drugiej połowie listopada 2008. W perspektywie 3 lat Alior Bank zamierza pozyskać od 2 do 4 % udziałów w rynku oraz zdobyć zaufanie około miliona klientów. Alior Bank jest bankiem uniwersalnym, obsługującym wszystkie segmenty rynku w ramach dwóch pionów biznesowych: detalicznego i korporacyjnego. Bank przygotowuje atrakcyjną cenowo i innowacyjną ofertę produktów, która już na jest dostępna zarówno w sieci oddziałów, jak też poprzez Internet. W pierwszym etapie Alior Bank SA otworzył ponad 80 placówek bankowych, skupionych w 10 regionach, w 50 największych miastach oraz 8 centrów biznesowych. Docelowo bank planuje otwarcie 200 oddziałów oraz ponad 400 agencji. Zespół Alior Banku liczy obecnie ponad 1500 osób. Docelowo - w perspektywie 3 lat - Bank będzie zatrudniał aż 3500 pracowników. Kapitał własny banku wynosi 1,5 miliarda PLN. Centrala Banku znajduje się w Warszawie. Zaplecze techniczne i operacyjne banku jest zlokalizowane w Krakowie.
Alior Bank jest największą od 30 lat tego typu inwestycją w Europie oraz jedną z największych bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Polsce. Od początku swojego istnienia Alior Bank znajduje się wśród 10 największych banków w Polsce pod względem wielkości kapitałów własnych.Klient Bank Ochrony Środowiska S.A.

Bank Ochrony Środowiska S.A. jest polskim bankiem działającym na rynku od 18 lat, notowanym na GPW od 1997 roku. Jest bankiem uniwersalnym i komercyjnym. Specjalizuje się w finansowaniu przedsięwzięć służących ochronie środowiska. Oferuje szeroką gamę produktów bankowych Klientom korporacyjnym, detalicznym i jednostkom samorządowym. Klienci banku obsługiwani są w sieci ponad 100 jednostek na terenie kraju (oddziałach, oddziałach operacyjnych i punktach obsługi klientów). BOŚ S.A. prowadzi pełny zakres usług bankowych.
Bank Ochrony Środowiska S.A znajduje się w pierwszej dwudziestce największych banków w Polsce, a wśród strategicznych celów banku jest dynamiczny rozwój na rynku klientów detalicznych i obsługi mikroprzedsiębiorstw.Klientr Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o.

Euronet Worldwide jest światowym liderem w dziedzinie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych dla banków, handlu i operatorów telefonii komórkowej, a także właścicielem największej sieci bankomatów w Europie.

Bankomat24 / Euronet Sp. z o.o.


Klient Eden Springs

Grupa Eden dostarcza konsumentom idealnie zrównoważoną pod względem zawartości minerałów, naturalną wodę źródlaną wysokiej jakości. W polsce działa od 1997 roku. Szeroka oferta dopasowana jest do potrzeb każdego Klienta - realizując zarówno niewielkie dostawy wody do domu, jak i duże zamówienia wody do firmy lub biura. Firma obecnie posiada 36 centrów dystrybucji oraz rozbudowaną flotę, które pozwalją na sprawną obsługę klientów na terenie całej Polski.

Eden Springs
Klient Nordea Bank Polska S.A.

Bank Nordea należy do największej skandynawskiej grupy finansowej Nordea. Jest nowoczesnym bankiem oferującym usługi bankowe przez internet, telefon, bezpłatne personalizowane SMSy, WAP oraz sieć oddziałów. Bankowość elektroniczna powstała na bazie wielokrotnie nagradzanego skandynawskiego systemu Solo, notującego rekordowe ilości opearcji bankowych dokonywanych przez internet. Bank Nordea oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych i firm.

Nordea Bank Polska S.A.


Cama-Soft
Dofinansowanie z UE Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013
Copyright © 2006-2010 by CAMA-SOFT   |   Created by Siter.pl W3C XHTML Validator