Tu jesteś:
Start
Agencja
Dla inwestorów

Dla inwestorów

 
Klienci o nas

Firma SITER działa od 2006 roku z 100% polskim kapitałem. Obszar działalności firmy to cała Polska oraz niektóre kraje europejskie. Do grona naszych klientów należą duże i znane firmy, dla których nieprzerwanie świadczymy nasze usługi. Doświadczenie zespołu pozwala na dynamiczny rozwój oraz rozszerzanie zakresu i obszaru działalności firmy. Zapewniamy naszym Klientom pełną stabilność i bezpieczeństwo w biznesie, budując silną i rozpoznawalną markę oraz wiodącą pozycję firmy na rynku.

Zespół SITER tworzą ludzie młodzi, dynamiczni z wieloletnim doświadczeniem w branży internetowej i reklamowej (interaktywnej). Stawiamy na ciągły rozwój poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, a także targach branżowych. Wdrażamy nowinki technologiczne w naszych projektach, dzięki czemu nasze realizacje wyróżniają się spośród innych rozwiązań stosowanych przez konkurencję.

Polityka zarządzania firmy opiera się na dynamicznym rozwoju i wynika z długofalowej strategii firmy, mającej na celu uzyskanie opinii profesjonalnego i stabilnego partnera w biznesie oraz nieustanne wzmacnianie pozycji i wartości marki SITER.

Zapraszamy do współpracy krajowych lub zagranicznych Inwestorów. 

Tel. +48 58 345 22 39

Tel. kom. +48 504 173 450
E-mail: siter@siter.pl

Nasze realizacje
 
"Projekty przygotowywane przez firmę SITER są niezwykle ciekawe i bardzo wyróżniają się na tle innych o podobnej tematyce. Wszystkie realizacje wykonane przez firmę SITER stworzyły nowoczesny i profesjonalny wizerunek naszej firmy. "
Jacek Lipski
Dyrektor Zarządzający
PTC Security Systems
 
Zobacz także
 
 
 
 
 
 
 
 
Dla inwestorów