Tu jesteś:
Start
Agencja
Prezentacja firmy

Prezentacja firmy

 
Klienci o nas

Zajmujemy się projektowaniem, implementowaniem i wdrażaniem stron internetowych, zaawansowanych aplikacji internetowych oraz aplikacji i gier na urządzenia mobilne, a także systemów IT usprawniających prowadzenie biznesu. Mówiąc o “aplikacjach internetowych” mamy na myśli zaawansowane aplikacje informatyczne takie jak np. serwisy społecznościowe lub strony aukcyjne, czy sklepy internetowe. Oprócz implementacji technicznej, oferujemy również kompleksowe przygotowanie od strony graficznej.

Doradzamy rozwiązania, analizujemy i kompleksowo prowadzimy projekty informatyczne dla biznesu. Służymy wiedzą i kompetencjami, wspieramy w wyborze narzędzi IT potrzebnych do usprawnienia procesów biznesowych w Twojej firmie.

Nasz zespół jest podzielony na działy:

PROGRAMISTYCZNY

- Programiści
- Back-end
- Programiści aplikacji mobilnych
- Front-end

GRAFICZNY

- Graficy
- Ilustratorzy
- Animatorzy

ANALITYCZNY

- Specjalista UX/UI
- Analitycy
- Menadżer projektów
- Testerzy

MARKETINGOWY

- Specjaliści SEO/SEM
- Specjalista ds. strategii promocji marki w mediach elektronicznych
- Specjaliści marketingu mobilnego

Galeria

Nasze realizacje
 
"Indywidualne podejście do klienta podczas fazy projektowania, kreatywne podpowiedzi przy tworzeniu logo i księgi identyfikacji CI oraz strony internetowej. Z pełną satysfakcją polecamy skorzystanie z usług firmy SITER, jako doświadczonego, slidnego i kompetentnego partnera biznesowego."
Alicja Domachowska
CEO
Lean Idea
 
Zobacz także
 
Prezentacja firmy