Tu jesteś:
Start
Rozwiązania
Marketing internetowy (SEO / SEM)

Marketing internetowy (SEO / SEM)

 
Klienci o nas
 

Dywersyfikacja działań i stosowanie wielu technik promocji marki online daje nam ogromną przewagę nad konkurencją. Kierujemy na stronę naszych Klientów coraz większe grupy sprofilowanych użytkowników, co przekłada się na wzrost liczby odwiedzin, wysłanych zapytań ofertowych, wykonanych telefonów a tym samym większą sprzedaż.

 

PROMOCJA
MARKI
GOOGLE
SEO / SEM

Wykonywane przez nas strony, serwisy i aplikacje internetowe są zoptymalizowane (SEO - Search Engine Optimization) dla lepszej indeksacji przez wyszukiwarki internetowe np. Google. Umożliwia to łatwiejszą promocję strony w Internecie (SEM - Search Engine Marketing). Z założenia przyjmujemy, że każdemu Klientowi zależy na wysokiej pozycji jego strony internetowej w wynikach Google. Dlatego na etapie projektowania strony, serwisu czy aplikacji internetowej tworzymy edytowalne obszary dla marketerów do umieszczania odpowiedniej treści wspomagającej prowadzenie działań SEM. Na potrzeby dalszej promocji tworzonej strony, przeprowadzamy audyty aktualnej strony Klienta z oceną pozycji rankingowej na tle konkurencji. Wyniki audytu są zwykle imponujące i stanowią bogate źródło wiedzy dla nas jak i dla samego Klienta. Stanowią one podwaliny do opracowania strategii promocji online marki Klienta.

 

MEDIA
SPOŁECZNOŚCIOWE

Potężne i niedoceniane przez wielu możliwości jakie dają media społecznościowe, otwierają nowe obszary promocji marki. Serwisy społecznościowe rosną w siłę i nie wolno lekceważyć ich praktycznie nieograniczonego zasięgu. Jednak co bardzo ważne, należy umiejętnie się po nich poruszać, aby zamiast zyskać, nie stracić. Wprowadzamy marki naszych Klientów w ten trochę tajemniczy świat, pomagamy w nim zaistnieć, przebić się przez gąszcz informacji i dotrzeć do sprofilowanej - pożądanej grupy odbiorców. Prowadzimy kampanie promocyjne np. na Facebooku, piszemy blogi eksperckie, tworzymy zawartość stron fanowskich i opracowujemy profesjonalne artykuły branżowe, obsługujemy konta Klientów na YouTube.

 

E-MAIL
MARKETING

E-mail marketing jest formą marketingu bezpośredniego. Wykorzystuje pocztę elektroniczną jako narzędzie komunikacji między klientem a odbiorcą. Jest nadal jednym z najbardziej skutecznych działań marketingu internetowego, zarówno pod względem zasięgu, jak i perspektywy zwrotu inwestycji. E-mail marketing umożliwia budowę lub wzmocnienie wizerunku marki, budowę lojalności konsumenckiej, stworzenie lub podtrzymanie relacji z odbiorcami, informowanie o aktualnościach, nowościach lub promocjach, reklamę, sprzedaż. Nasze narzędzie SITER NEWSLETTER umożliwia budowę i łatwe zarządzanie własną listą mailingową, a także zarządzanie tworzeniem i wysyłką wiadomości e-mail.

 

Oto niektóre możliwości narzędzia SITER NEWSLETTER:

  • Mechanizm rejestracji użytkowników, moduł z formularzem umieszczonym na stronie internetowej
  • Potwierdzenie rejestracji przez użytkownika poprzez wysłany e-mail z linkiem potwierdzającym
  • Zarządzanie użytkownikami listy mailingowej, ich segmentacją i profilem upodobań
  • Tworzenie wiadomości tekstowych lub HTML do wysyłki, wraz z ich podglądem przed wysyłką
  • Możliwość wyboru listy adresatów na podstawie grup profilowych
  • Możliwość wysłania testowej wiadomości na wskazane adresy e-mail
  • Możliwość tworzenia dużej bazy adresatów z wysyłką w paczkach o wskazanej dacie i godzinie
  • Możliwość umieszczania zdjęć / grafik w treści wiadomości
  • Możliwość wypisania z listy mailingowej poprzez link umieszczony w stopce wysłanej wiadomości
  • Zapis informacji zwrotnych odnośnie otwarcia wiadomości e-mail przez odbiorcę
Nasze realizacje
 
"Z przyjemnością i pełnym przekonaniem możemy wystawić firmie SITER jak najlepsze rekomendacje i polecić jako godnego zaufania partnera oraz solidnego wykonawcę stron internetowych."
Agnieszka Knoff
Marketing Manager
SEMEKO Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
 
Zobacz także
 
 
 
 
 
 
Marketing internetowy (SEO / SEM)
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktualności
 
21.12.2012
 
12.11.2012
 
12.10.2012