Tu jesteś:
Start
Rozwiązania
Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

 
Klienci o nas
 

Nasze systemy eCommerce są elastyczne i skalowalne, tym samym nadają się dla małych sklepów detalicznych, jak i dla dużych hurtowni. Zapewniają szybką i łatwą integrację z bazami danych programów do zarządzania sprzedażą i stanem magazynowym.

 

Skalowalne
systemy
eCOMMERCE

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla prowadzenia handlu w Internecie. Nasze systemy są w pełni skalowalne i umożliwiają zarządzanie katalogiem produktów on-line z poziomu panelu administratora CMS (Content Management System), dodawanie / edycję treści i zdjęć, a także pełną obsługę zarządzania kontami użytkowników z listą mailingową. Dodatkowe moduły np. porównywarki produktów, schowka z możliwością wydruku oferty w PDF, obsługi filmów FLV, czy promocji lub nowości, to tylko niektóre z propozycji, które uatrakcyjnią Twój sklep internetowy.

 

PŁATNOŚCI
ON-LINE

Nasze sklepy internetowe są wyposażone w moduł płatności on-line, np. "PAYU / Platnosci.pl", umożliwiające wniesienie opłaty za pomocą karty kredytowej lub przelewu. Korzystamy tylko ze znanych i sprawdzonych systemów płatności on-line, które są przyjazne w obsłudze zarówno dla kupującego, jak i zarządzającego sklepem.

 

PEŁNA
INTEGRACJA
z własnymi
systemami

Nasze rozwiązania umożliwiają dynamiczne / automatyczne aktualizacje poprzez integrację z zewnętrznymi bazami danych systemów / programów magazynowych np. "Symfonia Handel", czy programami typu CRM. Dostarczymy aktualizacje do Twojego programu, które umożliwią Ci w łatwy sposób wyeksportowanie wybranych danych na serwer, na którym zainstalowany jest Twój sklep internetowy.

Nasze realizacje
 
"Profesjonalna obsługa, nieszablonowe podejście do oczekiwań klienta, elastyczność i cierpliwość to cechy, które oferuje Siter."
Paweł Kwiatkowski
Dyrektor Techniczny / Członek Zarządu
COMEX SA
 
Zobacz także
 
 
Sklepy internetowe
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktualności
 
21.12.2012
 
12.11.2012
 
12.10.2012