Tu jesteś:
Start
Rozwiązania
Strategie - media elektroniczne

Strategie - media elektroniczne

 
Klienci o nas
 

Na podstawie wieloletniego doświadczenia w branży interaktywnej, wypracowaliśmy własny system tworzenia strategii istnienia marki w mediach elektronicznych. System ten oparty jest na przeprowadzonych audytach, badaniach konkurencji, wynikach z narzędzi analitycznych oraz doświadczeniach użytkowników.

 

ANALIZA
MARKI

Prowadzimy audyty pod kątem pozycjonowania marki w celu uzyskania jej pozycji rankingowej na tle konkurencji. Wyniki badań są bardzo pomocne do określenia indywidualnej strategii zaistnienia lub lepszego wykorzystania wartości marki w mediach elektronicznych.

 

użyteczność,
architektura
informacji

Angażujemy przykładowych użytkowników do wyrażania swoich opinii na temat tworzonych projektów. Opracowujemy prototypy serwisów internetowych czy aplikacji mobilnych i udostępniamy je wybranym grupom przykładowych użytkowników, w celu zebrania od nich ważnych sugestii dot. kierunków rozwoju projektu. Działania te mają na celu zoptymalizowanie do maksimum architektury informacji.

 

SEO,
strategia
zawartości

Opracowujemy brief projektowy, w którym wspólnie z Klientem ustalamy zawartość, podsuwamy gotowe sprawdzone rozwiązania i sugerujemy co się sprawdza, a czego unikać. Planujemy oczekiwane akcje ze strony użytkownika i tworzymy ścieżki jego poruszania się, tak aby zainicjował pożądaną przez nas akcję. Tworzymy poziomy emocji w treści, tak aby jak najlepiej była ona zaindeksowana przez wyszukiwarkę internetową np. Google.

 

Email marketing

Tworzymy spersonalizowane listy użytkowników / potencjalnych klientów. Promujemy markę poprzez listy mailingowe, gdzie posty rozsyłane są cyklicznie do grup użytkowników, w/g opracowanej personalizacji. Badamy skuteczność.

 

Social
media,
Facebook

Pomożemy marce zaistnieć w mediach społecznościowych, aby otworzyć nowe kanały pozyskiwania potencjalnych klientów. Zapewniamy tworzenie kontentu oraz promocję za pomocą kampanii w serwisach społecznościowych.

Nasze realizacje
 
"Z przyjemnością i pełnym przekonaniem możemy wystawić firmie SITER jak najlepsze rekomendacje i polecić jako godnego zaufania partnera oraz solidnego wykonawcę stron internetowych."
Agnieszka Knoff
Marketing Manager
SEMEKO Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
 
Zobacz także
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Strategie - media elektroniczne
 
 
 
 
 
Aktualności
 
21.12.2012
 
12.11.2012
 
12.10.2012